JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE – KONFERENCIJA „MOLDOVA: ŽINGSNIAI Į PRIEKĮ“
Netoli Londono esančiame Wilton Park konferencijų centre spalio 16 dieną prasideda dvi dienas truksianti konferencija „Moldova: žingsniai į priekį“ („Moldova: moving ahead“), kurią organizuoja Lietuvos ir Jungtinės Karalystės užsienio reikalų ministerijos.
Konferencijoje kalbės Lietuvos užsienio reikalų ministerijos sekretorius Žygimantas Pavilionis.
Joje ketinama aptarti Moldovos integraciją į Europos Sąjungą, Padniestrės problematiką, regioninio bendradarbiavimo perspektyvas, santykius su kaimynais, ekonominę ir socialinę plėtrą.
Konferencijoje dalyvauja apie 70 politikų, diplomatų, analitikų, nevyriausybinių organizacijų atstovų iš Jungtinės Karalystės, Lietuvos, JAV, Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Čekijos, Ukrainos, Rusijos, Moldovos, ES Komisijos, Europos Tarybos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos.
Konferencijos programa:
http://www.wiltonpark.org.uk/documents/conferences/WP949/pdfs/WP949prog.pdf.