*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

JEREVANE SURENGTAS JUNGTINIS JAUNŲJŲ MUZIKANTŲ KONCERTAS

Jerevane rugsėjo 24 dieną Komitaso kamerinės muzikos namų salėje vyko šventinis jungtinis klasikinės muzikos koncertas „Mes ir mūsų draugai“, kuriame dalyvavo jaunieji Armėnijos ir Lietuvos atlikėjai.

Lietuvos ambasadorius Armėnijoje Giedrius Apuokas pasveikino renginio dalyvius, pasidžiaugė Lietuvos ir Armėnijos kultūriniais ryšiais ir pareiškė tikįs, kad toliau bus plėtojami žmogiškieji ir ekonominiai ryšiai.

Lietuvai scenoje atstovavo du Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos auklėtiniai: pianistė Monika Mašanauskaitė (mokytojos Birutės Kumpikienės klasė) ir klarnetininkas Žilvinas Brazauskas (mokytojo Vitaliaus Žemaičio klasė), Vilniaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio nacionalinės menų mokyklos moksleivė smuikininkė Skaistė Dikšaitytė (mokytojos Beatos Vasiliauskaitės‑Šmidtienės klasė), šiuo metu Zalcburgo universitete Mozarteum besimokantis gitaristas Jonas Kublickas (mokytoja – Maria Isabel Siewers De Pazur).

Muzikos garsais lietuvaičius sveikino programos „Armėnijos naujieji vardai“ dalyviai, skambinę fortepijonu, saksofonu, taip pat armėnų liaudies instrumentais.

Koncerto klausėsi Armėnijos kultūros, užsienio reikalų ministerijų, kitų vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, lietuvių bendruomenės atstovai, užsienio šalių diplomatai, kiti muzikos mylėtojai.

Lietuvos ambasada Armėnijoje renginį organizavo bendradarbiaudama su Armėnijos kultūros ministerija, programos „Armėnijos naujieji vardai“ vykdytojais, Kauno tarptautiniu jaunųjų muzikų festivalio rengėjais.