JAV Niujorko valstijos asamblėja sveikina Lietuvą su Valstybės atkūrimo metinėmis
Vasario 21 dieną Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke užsienio reikalų ministrui Linui Linkevičiui įteiktas Niujorko valstijos asamblėjos sveikinimas Vasario 16-osios proga. Niujorko valstijos asamblėjos vardu sveikinimą įteikė asamblėjos narys Mike‘as Milleris.
Lietuvos šventei paminėti Niujorko valstijos asamblėja išleido specialią rezoliuciją, kuria pagerbtos 99-osios Lietuvos valstybės atkūrimo metinės. Rezoliucijoje pažymimas seniausios JAV lietuvių organizacijos – Lietuvos Vyčių – indėlis stiprinant Lietuvos ir JAV ryšius.
Lietuvos Vyčių Niujorke vadovas Paulas-Michaelas Kazas pažymėjo, kad nuo pat valstybės atkūrimo Lietuva buvo stipri JAV sąjungininkė, o Vyčiai siekia prisidėti prie Lietuvos saugumo ir gerovės didinimo, aktyviai veikdami per Niujorko valstijos ir miesto valdžią bei čia išrinktus JAV Kongreso narius.