JAV ILINOJAUS VALSTIJOS SISERO MIESTE TRADICIŠKAI PAMINĖTA VASARIO 16-OJI
JAV Ilinojaus valstijoje esančiame Sisero mieste vasario 16 dieną vykusio tradicinio Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimo dalyvius pasveikino Lietuvos generalinė konsulė Čikagoje Skaistė Aniulienė.
JAV jūrų šaulių kuopa miesto bendruomenės centre pagerbė Lietuvos ir JAV vėliavas, buvo giedami abiejų šalių himnai, renginį vedė ilgametis Sisero miesto tarnautojas ir neoficialus metraštininkas Johnas S. Kociolko.
Minėjime dalyvavo Sisero miesto Bendruomenės reikalų ir ypatingų projektų departamento direktorius Frankas Aguilaras, Sisero miesto tarnautojai, ilgametis JAV lietuvių bendruomenės Sisero apylinkės pirmininkas Mindaugas Baukus, lietuvių bendruomenės nariai ir jų draugai.
Sisero vėliavų aikštėje Lietuvos valstybės atkūrimo proga iškelta trispalvė plazdės visą savaitę.
Vasario 16-osios minėjimas ir lietuviškos vėliavos iškėlimas šiame mieste kasmet rengiami nuo 1974 metų. Pirmieji lietuviai prie vakarinio Čikagos pakraščio esančiame Sisere pradėjo kurtis XIX amžiaus pabaigoje, 1911 metais jame įkurta lietuvių parapija, 1925 metais pastatyta Šv. Antano bažnyčia.