*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

JAPONIJOS SOSTINĖJE ATIDARYTA ANTANO SUTKAUS FOTOGRAFIJŲ PARODA

Kovo 6 d. Tokijuje atidaryta Antano Sutkaus fotografijų paroda iš serijos "Žmonės 1: Lietuva prieš ir po 1945–ųjų". Parodos, kurią globoja Lietuvos ambasada Japonijoje ir Varšuvos Mala galerija, atidaryme dalyvavo fotografijų mėgėjai ir fotografai, Japonijos ir Lietuvos draugystės asociacijos nariai, spaudos atstovai. Lietuvos menininko parodos atidarymo proga ambasadorius Algirdas Kudzys įteikė Tarptautinės fotografų mainų organizacijos (International Photograph Exchange Association) prezidentui Jasutakai Tandžiui (Yasutaka Tanji) Vilniaus klubo suvenyrinę atminimo lentą kaip padėką už Vilniaus miestui padovanotas sakurų nuotraukas, už kurias aukcione surinktos lėšos bus skiriamos remti menui gabius neįgalius vaikus. Paroda veiks iki balandžio 3 d., o nuo balandžio 6 d. toje pat galerijoje bus demonstruojama nauja A.Sutkaus darbų ekspozicija "Žmonės 2: Lietuva prieš ir po 1945-ųjų". Su A.Sutkaus fotografijų serija "Basų kojų nostalgija" (1959-1979 metų darbai) 1996 metais buvo supažindinti Tokijo ir Osakos gyventojai. Japonijos žiūrovams taip pat gerai žinomi Lietuvos fotomenininkų Stanislovo Žvirgždo ir Algimanto Macijausko darbai.