*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Įvertintas Vokietijos diplomatų darbas stiprinant Lietuvos-Vokietijos dvišalius santykius ir įsitraukiant į saugumo iššūkių sprendimą mūsų regione

Birželio 6 d. Vilniuje Vokietijos Federalinės respublikos užsienio reikalų ministerijos Politikos direktorei Tjorven Bellmann įteiktas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“. Vokietijos diplomatė apdovanota už Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimo stiprinimą, nuolatinį dėmesį ir profesionalų įsitraukimą užtikrinant Lietuvos ir Baltijos jūros regiono saugumą, paramą nuo Rusijos agresijos besiginančiai Ukrainai. 

„Nuoširdžiai dėkoju Tjorven Bellmann už asmeninį dėmesį ir paramą stiprinant Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimą saugumo politikos srityje, realizuojant bendrus projektus. Esate sektinas pavyzdys to, kuomet diplomato profesionalumas, paremtas asmeniniu, nuoširdžiu įsitraukimu ir realiais darbais, prisideda, kad Europa būtų saugi, klestinti ir vieninga, - apdovanojimo ceremonijos metu sakė Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Lietuvos diplomatijos žvaigždė – nuo 2010 metų URM skiriamas apdovanojimas už Lietuvos garsinimą užsienyje ir tarpvalstybinių santykių puoselėjimą.