ITALIJOJE SKAMBĖS LIETUVOS GITAROS VIRTUOZŲ KONCERTAS
Šiaurės Italijoje esančio Parmos miesto teatre „Cinghio“ vykstančiame 13-ame tarptautiniame Nikolo Paganinio gitaros festivalyje Baltijos gitarų kvartetas iš Lietuvos, kovo 19 dieną surengs koncertą, kurį remia Lietuvos ambasada Italijoje.
2004 metais susikūręs „Baltijos gitarų kvartetas“, kuriam priklauso Zigmas Čepulėnas, Sergejus Krinicinas, Saulius S. Lipčius ir Chrisas Ruebensas, yra garsus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Visi gitaristai – įvairių konkursų laureatai, koncertuojantys šalies festivaliuose bei aktyviai kviečiami į užsienio koncertų sales.
Tarptautinis N.Paganinio gitaros festivalis Parmoje prasidėjo kovo 16 dieną ir vyks iki balandžio 19 dienos.
Daugiau informacijos apie renginį galima rasti interneto svetainėje www.solaresdellearti.it.