*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ITALIJOJE SKAMBĖJO LIETUVIŲ DŽIAZAS

Lietuvos džiazo grupė „Lithuanian Jazz Trio“ koncertavo kovo 17-21 dieną vykusiame Genujos džiazo festivalyje „Jazz Expo“. Jis ir yra vienas iš daugelio kultūrinių renginių, vykstančių Genujoje, kuri yra paskelbta 2004 metų Europos kultūros sostine. Festivalyje dalyvavo džiazo grupės iš Prancūzijos, Suomijos, Kanados, JAV, Lenkijos, Danijos, Čekijos, Austrijos ir Italijos. Muzikantai iš Lietuvos Vytautas Labutis, Leonidas Šinkarenko ir Arvydas Joffė festivalyje dalyvavo pirmą kartą. Kovo 19 dieną Lietuvos ambasada Italijoje surengė džiazo trio muzikantų koncertą Romoje. Koncertas įvyko viename garsiausių Romos džiazo klubų „Big Mama“. Į jį buvo pakviesti Italijos užsienio reikalų ministerijos, užsienio šalių diplomatai, Romoje gyvenantys lietuviai. Lietuvių džiazo koncertus surengti Italijoje padėjo Lietuvos kultūros ministerija ir Lietuvos institutas.