*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ĮSTEIGTA LIETUVIŲ BENDRUOMENĖ JAPONIJOJE

Lietuvos ambasadoje Tokijuje sausio 10 dieną įvyko kasmetinis Japonijoje gyvenančių lietuvių susirinkimas, per kurį buvo oficialiai įsteigta 45 narius vienijanti Lietuvių bendruomenė Japonijoje. Susirinkime dalyvavę lietuviai pirmuoju Lietuvių bendruomenės vadovu išrinko šiuo metu Japonijos Elektrokomunikacijų universitete dirbantį Kauno technologijos universiteto profesorių Vytautą Rėklaitį. Susirinkime taip pat dalyvavo Japonijos ir Lietuvos draugystės asociacijos vadovai, kurie įsipareigojo remti naujai įkurtos bendruomenės veiklą.