*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ISPANIJOJE BUS PRISTATOMAS LIETUVOJE VYKSIANTIS EUROPOS KREPŠINIO ČEMPIONATAS

Lietuvos ambasada Ispanijoje balandžio 7 dieną Ispanijos krepšinio federacijos būstinėje Madride rengia šiemet Lietuvoje vyksiančio Europos vyrų krepšinio čempionato („Eurobasket 2011“) pristatymą.

Apie būsimas pirmenybes Lietuvos ambasadorė Ispanijoje Audra Plepytė Jara Ispanijos auditorijai pasakojo balandžio 2 dieną ispanų radijo stoties „Esradio“ specialiai krepšiniui skirtoje laidoje „Tirando a fallar“.

Laidoje Ispanijos žurnalistai ambasadorei uždavė klausimus apie pasirengimą Europos krepšinio čempionatui bei miestus, kuriuose vyks rungtynės. Daug dėmesio buvo skirta Panevėžiui, nes šiame mieste čempionatą pradės Lietuvos ir Ispanijos komandos.

Ispanijos krepšinio federacijoje Europos krepšinio čempionatą žiniasklaidai bei krepšinio gerbėjams pristatys „Eurobasket 2011“ ambasadorius Arvydas Sabonis, Europos krepšinio čempionato organizacinio komiteto direktorius Mindaugas Špokas ir ryšių su visuomene vadovas Rytis Sabas.

Europos vyrų krepšinio čempionatas vyks rugpjūčio 31 d.-rugsėjo 18 d. didžiuosiuose Lietuvos miestuose Alytuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje. Čempionate dalyvaus 24 Europos šalių krepšinio rinktinės.

Bendradarbiaujant su Lietuvos užsienio reikalų ministerija „Eurobasket 2011“ pristatymas jau buvo surengtas Liublianoje, Londone, Berlyne ir Maskvoje.