*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ĮSILAUŽTA Į LIETUVOS AMBASADOS VOKIETIJOJE SKYRIŲ BONOJE

Gegužės 13 dieną apie vidurnaktį nežinomi asmenys įsilaužė į Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijos Federacinėje Respublikoje skyrių Bonoje. Į ambasados skyriaus patalpas pateko mažiausiai du vyrai, išėmę pirmajame aukšte esančio vyrų tualeto langą. Išgirdusi jų sukeltą triukšmą, apie įvykį Vokietijos policijai pranešė ambasados skyriaus patalpose gyvenanti sekretorė. Nusikaltėliai bandė išlaužti seifą, kuriame saugomi griežtos apskaitos blankai, antspaudai ir pinigai, surinkti už suteiktas konsulines paslaugas. Buvo išlaužtos ir sekretorės buto, esančio atstovybės pastato trečiajame aukšte, durys. Policijos pareigūnams sulaikyti įsibrovėlių nepavyko. Nepaisant apsauginių žaliuzių, jie paspruko per konsulinio skyriaus pirmojo aukšto langą.