IRKUTSKO LIETUVIŲ KULTŪROS CENTRO VADOVUI ĮTEIKTAS ORDINAS
Lietuvos garbės konsulate Irkutske rugsėjo 21 dieną Lietuvos ambasados Rusijos Federacijoje ministrė patarėja Irena Valainytė įteikė Lietuvos valstybės apdovanojimą Irkutsko srities lietuvių nacionalinio – kultūrinio centro „Švyturys“ garbės pirmininkui ir buvusiam ilgamečiam vadovui Jonui Vilkevičiui.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė birželio 23 dienos dekretu Nr.1K-406 apdovanojo J.Vilkevičių ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.