Į NAUJUS MOKSLO METUS ĮŽENGUSIEMS ČIKAGOS LITUANISTINIŲ MOKYKLŲ MOKINIAMS – SVEIKINIMAI IR MOKYMOSI PRIEMONĖS IŠ LIETUVOS
Lietuvos generalinė konsulė Čikagoje Skaistė Aniulienė rugsėjo 10 dieną pasveikino į naujų mokslo metų atidarymą susirinkusius Čikagos ir Maironio šeštadieninių lituanistinių mokyklų mokinius ir pedagogus. Abiejose mokyklose šiuo metu mokosi daugiau negu 930 mokinių.
S.Aniulienė mokyklų bendruomenėms perdavė Lietuvos užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio sveikinimo laiškus.Renginyje dalyvavęs Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorius Arvydas Daunoravičius pristatė iš Lietuvos atgabentą ir užsienio lietuvių mokykloms skirtą mokymo priemonių bei knygų siuntą.
Mokymo priemonių siunta tą pačią dieną perduota ir Kolorado valstijoje dirbančiai lituanistinei mokyklai „Vyturėliai“ bei vaikų darželiui „Spindulėlis“.
S.Aniulienė ir A. Daunoravičius rugsėjo 9-10 dienomis apsilankė laikraščio „Draugas“ ir savaitraščio "Amerikos lietuvis" redakcijose, išeivijos lietuvių judėjimo „Santara–Šviesa“ 58-ame suvažiavime, JAV lietuvių bendruomenių apylinkių pirmininkų suvažiavime, parodos „Prezidentas Aleksandras Stulginskis tremtyje“ ir J.Kazlausko fotografijų parodos „Lietuva tremtyje“ atidaryme Balzeko lietuvių kultūros muziejuje.
Rugsėjo 12 d. diplomatai dalyvavo Šv. Mišiose Palaimintojo Jurgio Matulaičio misijoje Lemonte, po mišių kreipėsi į susirinkusiuosius labdaros organizacijos „Vaiko vartai į mokslą“ renginyje, kur nuoširdžiai padėkojo organizacijos nariams už jų veiklą remiant vaikų su negalia namus Lietuvoje.