Į LIETUVĄ GRĮŽTANTYS STUDENTAI TRISPALVĘ IŠKĖLĖ HAGOJE
Įveikę pirmąjį – intensyviausią 570 kilometrų kelionės etapą, rugsėjo 10 dieną „Grįžtam 2009“ dviračių kelionės į Lietuvą dalyviai Marius Puluikis ir Mantvydas Džiaugys aplankė Lietuvos ambasadą Hagoje, Nyderlanduose.
„Grįžtam 2009“ – tai dviejų lietuvių studentų rugsėjo 7 dieną prasidėjusi 2500 km kelionė dviračiais į Lietuvą iš Londono. Kelionės metu jaunuoliai aplankys Lietuvos diplomatines atstovybes penkiose Europos valstybėse ir susitiks su svetur gyvenančiais lietuviais.
Dvi savaites truksiančia kelione, skirta Lietuvos tūkstanmečio jubiliejui pažymėti, studentai siekia atkreipti dėmesį į vis didėjančią lietuvių emigraciją ir jaunosios Lietuvos kartos rūpesčius.
Kitas suplanuotas apsilankymas – Lietuvos ambasadoje Berlyne.