*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Į ambasadą Helsinkyje rinkosi šilumos tinklų įmonių atstovai

Į Lietuvos ambasadą Helsinkyje sausio 29 dieną rinkosi Lietuvos ir Suomijos šilumos tinklų įmonių atstovai, šiuo metu dalyvaujantys pažintinėje programoje šioje šalyje.

Lietuvos ambasadorius Suomijoje Arūnas Jievaltas padėkojo programos organizatoriams – Suomijos šilumos tinklų kompanijų atstovams už galimybę lietuviams susipažinti su jų šilumos ūkiu, naujausiomis technologijomis ir gerąja praktika.

Programos metu Lietuvos verslo atstovai lankosi Suomijos šilumos ūkio įmonėse, bendrauja su potencialiais verslo partneriais.