HONKONGE PAMINĖTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DVIDEŠIMTMETIS
Sausio 28 dieną Lietuvos ambasadorius Kinijoje dr. Rokas Bernotas ir komercijos atašė Gvidas Kerušauskas dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo 20-mečio minėjime Honkonge. Priėmimą organizavo Lietuvos garbės konsulas Honkongo ir Makao Ypatinguosiuose Administraciniuose Kinijos regionuose Raj Sital Motwani.
Šventėje dalyvavo aukšti Honkongo ir Makao administracijų pareigūnai, Generalinių prekybos rūmų atstovai, verslininkai, kitų valstybių (Indijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Prancūzijos, JAV, Venesuelos) konsulinių įstaigų Honkonge vadovai ir pavaduotojai.
Priėmimo metu Lietuvos ambasadorius už asmenines iniciatyvas plėtojant Lietuvos ir Honkongo specialiojo regiono ryšius įteikė Tūkstantmečio žvaigždės apdovanojimą buvusiam Lietuvos garbės konsului Sital Kewalram Motwani.