HELSINKYJE SURENGTAS SEMINARAS APIE ES RYTŲ PARTNERYSTĘ
Lietuvos ir Lenkijos ambasados Suomijoje kartu su Turku universiteto Baltijos centru spalio 14 dieną Helsinkyje surengė seminarą apie ES Rytų partnerystės iniciatyvos atgimimą sudėtingu metu.
Lietuvos ambasadorius Suomijoje Arūnas Jievaltas akcentavo, kad tokio pobūdžio renginiai skirti Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu pristatyti šią visai ES svarbią iniciatyvą, Vilniuje jau kitą mėnesį vyksiantį ES ir Rytų partnerystės šalių vadovų susitikimą, taip pat suteikti galimybę Ukrainos atstovams pristatyti savo šalies poziciją.
Seminare kalbėjo aukšto lygio diplomatai ir ekspertai iš Lietuvos, Lenkijos, Suomijos ir Ukrainos, renginyje dalyvavo Helsinkyje reziduojantys diplomatai, Suomijos valdžios institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.