*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Hamburge vyks Baltijos šalių ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikimas

Gegužės 21 dieną Hamburge, Vokietijoje, vyks trijų Baltijos valstybių ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikimas, kurio metu bus aptariami saugumo politikos iššūkiai, Europos Sąjungos aktualijos (Europos Parlamento rinkimai, daugiametė finansinė perspektyva) ir regioninio bendradarbiavimo, įskaitant Rytų partnerystę, Trijų jūrų iniciatyvą, 17+1 formatą klausimai.

Tokio formato užsienio reikalų ministrų susitikimai vyksta kasmet nuo 1996 metų, juos paeiliui rengia Baltijos šalys ir Vokietija. Susitikimuose tradiciškai aptariami visoms keturioms valstybėms aktualiausi užsienio politikos klausimai. 2018 metais ministrai susitiko Palangoje.