*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

GENERALINIS KONSULAS NIUJORKE DALYVAVO LIETUVIŠKOJE KŪČIŲ ŠVENTĖJE VOTERBERYJE

Lietuvos generalinis konsulas Niujorke Valdemaras Sarapinas gruodžio 22 dieną dalyvavo Konektikuto valstijoje, Voterberyje, lietuvių bendruomenės surengtoje Kūčių šventėje.

 

Sveikindamas renginio dalyvius generalinis konsulas dėkojo už jų pastangas puoselėti lietuvybę, saugoti lietuviškas tradicijas, mokyti vaikus ir anūkus lietuvių kalbos. Diplomatas pasidžiaugė, kad Konektikuto valstijoje vėl atgimė Vaivos Vėbraitės lituanistinė mokykla.

„Lai Naujieji metai būna dosnūs geros sveikatos ir prasmingų darbų Jūsų šeimoms, bendruomenei ir Tėvynei Lietuvai“, – sakė V. Sarapinas.

Šventės dalyvius taip pat sveikino JAV lietuvių bendruomenės Konektikuto apygardos pirmininkė Diana Norkienė bei pagrindinė renginio organizatorė – Voterberio lietuvių bendruomenės pirmininkė Eglė Zylė. Bendruomenės narė Janina Nawarskas skaitė ištraukas iš savo neseniai išleistos knygos, kurią su dedikacija padovanojo generaliniam konsului.

Šventės dalyviai dalijosi kalėdaičiais bei vaišinosi tradiciniais Kūčių valgiais.