*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

GENERALINIAME KONSULATE SANKT PETERBURGE KONCERTAVO TARPTAUTINIAME JAUNIMO FESTIVALYJE DALYVAVĘ LIETUVIŲ MUZIKANTAI

Lietuvos generaliniame konsulate Sankt Peterburge lapkričio 10 dieną svečiavosi Šiaulių 2 muzikos mokyklos liaudies instrumentų orkestras.

Jaunieji talentai iš Lietuvos Sankt Peterburgo lietuviams dovanojo sekmadieninę muzikos popietę, kurios metu renginio dalyvius sužavėjo vienos iš orkestro vadovių Kristinos Kuprytės pasirodymas. Jaunuoliai pasakojo apie lietuvių liaudies instrumentus, dalijosi festivalio ir kelionės įspūdžiais.

Liaudies instrumentų orkestras iš Šiaulių lapkričio 9 d. savo pasirodymu atidarė III atvirą Sankt Peterburgo kūrybingo jaunimo festivalį „Draugystės tiltas“, kuriame taip pat dalyvavo jaunimo folkloriniai, instrumentiniai, vokaliniai ir šokių kolektyvai iš Estijos, Prancūzijos ir Rusijos.

Jaunieji muzikantai iš Lietuvos Rusijos kultūros sostinės gyventojams ir svečiams atliko koncertinę programą „Saulės miesto Šiauliai muzika“. Pasiklausyti šiauliečių susirinko lietuviškų mokyklėlių Sankt Peterburge moksleiviai ir jų tėveliai.