*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

GENERALINIAME KONSULATE NIUJORKE – LIETUVIŲ KULTŪROS RENGINIAI

Lietuvos kultūros ministras Šarūnas Birutis ir generalinis konsulas Niujorke Valdemaras Sarapinas lapkričio 8 dieną Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke atidarė Kristinos Kleizienės tapybos darbų parodą ir pristatė vakaro svečiams koncertavusią pianistę Agnę Radzevičiūtę.

Renginio metu taip pat pasveikinti Niujorko maratone bėgę lietuviai, iškilmingai įteiktas pasas Lietuvos pilietybę atsikūrusiam Gintarui Ivaško.

„Svarbu, kad Lietuvos generalinis konsulatas išlieka Niujorko lietuvių kultūros židiniu, o mūsų menininkų dėka Lietuvos vardas garsinimas pasaulyje“, – sakė Lietuvos generalinis konsulas Niujorke V. Sarapinas.

Š. Birutis vakaro metu akcentavo gilias lietuvių kultūros ir kalbos tradicijas.

Konsulate gausiai susirinkę lietuvių bendruomenės nariai ir Niujorko menininkais aktyviai domėjosi K. Kleizienės darbais ir sveikino jaunąją muzikantę A. Radzevičiūtę su puikiu pasirodymu.