GARDINE RINKOSI MEDŽIO DROŽĖJAI
Rugsėjo 24 dieną Gardine baigėsi II- asis tarptautinis medžio drožėjų pleneras, kurį aktyviai rėmė Lietuvos generalinis konsulatas Gardine.
Plenere dalyvavę Lietuvos ir Baltarusijos menininkai 10 dienų darbavosi Gardino gyventojų pamėgtame pramogų ir poilsio komplekse „Karobčicy“. Plenero metu dailininkai ne tik drožė savo sumanytas skulptūras, bet ir prisidėjo prie bendrą kūrinio – Prakartėlės, kuri papuoš Gardino miestą per Kalėdas.
„Karobčicų“ lankytojai pirmieji galės įvertinti Lietuvos ir Baltarusijos liaudies meistrų kūrybą. Visos plenero dalyvių sukurtos skulptūros liks „Karobčicy“ poilsio komplekse.