*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

G. Landsbergis su Rumunijos ambasadoriumi aptarė bendradarbiavimo perspektyvas

Sausio 5 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Rumunijos ambasadoriumi Lietuvoje Cosminu Dinescu. G. Landsbergis pasidžiaugė gerais Lietuvos ir Rumunijos santykiais, abi pusės sutarė toliau stiprinti dvišalį politinį ir ekonominį bendradarbiavimą.

Ministras padėkojo Rumunijai už svarų indėlį užtikrinant Lietuvos ir viso regiono saugumą, kvietė toliau stiprinti šalių bendradarbiavimą NATO.

G. Landsbergis pažymėjo, kad Lietuva ir Rumunija yra bendramintės daugeliu tarptautinės politikos ir saugumo klausimų bei išreiškė lūkesčius toliau bendradarbiauti Rytų partnerystės iniciatyvoje, palaikant iniciatyvos šalis jų euroatlantinės integracijos kelyje.

Ministras pasidžiaugė aktyvia Rumunijos ambasados veikla Lietuvoje ir išreiškė viltį, kad naujai suformuotos Lietuvos ir Rumunijos  vyriausybės glaudžiai bendradarbiaus.   

Rinkimai Rumunijoje vyko  gruodžio 6 dieną. Naujoji koalicinė trijų partijų Vyriausybė patvirtinta gruodžio 23 dieną.