*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ESTIJOS LIETUVIAI PAMINĖJO KOVO 11-ĄJĄ

Lietuvos ambasadoje Estijoje kovo 11 dieną paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną susirinko Estijoje gyvenantys lietuviai.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Lietuvos ambasadorius Estijoje Juozas Bernatonis ir perskaitė Lietuvos užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio sveikinimą užsienio lietuviams.

Estijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Rasa Cecilija Unt perskaitė Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą.

Vakaro svečiams koncertavo  Tuule Kann ir Jaakas Sooaaras, kurie atliko estų ir lietuvių liaudies dainas.