ES valstybių atstovybės Madride minėjo Sąjungos plėtros 10-metį
Europos Komisijos atstovybėje Madride gegužės 6 dieną Lietuvos ir kitų ES šalių atstovybės Ispanijoje organizavo prieš dešimt metų įvykusios didžiausios Sąjungos plėtros minėjimą.
Lietuvai renginyje, kuris prasidėjo iškilmingu vėliavų pakėlimu skambant Europos Sąjungos himnui, atstovavo Lietuvos ambasadorė Ispanijoje Audra Plepytė.
Vėliau surengtame seminare įvertintas dešimtmetis po 2004 metais įvykusios ES plėtros, aptarta euro ateitis ir ES politika Rytų kaimynių atžvilgiu.
Minėjimo dalyviams taip pat parodytas trumpas filmas „Augame kartu“ („Creciendo juntos“) apie europines naujųjų ES šalių piliečių patirtį.