Dvišalis bendradarbiavimas aptartas su Armėnijos ambasadoriumi
Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius vasario 1 dieną susitikime su Armėnijos ambasadoriumi Lietuvoje Tigranu Mkrtchyanu akcentavo Lietuvos pasirengimą plėsti dvišalį bendradarbiavimą.
„Jau dvidešimt penkerius metus mūsų šalys bendradarbiauja prekybos, mokslo, švietimo srityse. Esame pasirengę ir toliau plėtoti mūsų ryšius“, – sakė viceministras.
D. Skusevičius pabrėžė tikįs, kad jau artimiausiu metu bus baigtos ES ir Armėnijos derybos dėl naujojo susitarimo, kuris pakeis 1999 m. pasirašytą ir šiuo metu galiojantį ES ir Armėnijos partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimą. Lietuva aktyviai remia Armėnijos dalyvavimą Rytų partnerystės programoje.