*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Delyje atidaryta Lietuvos ir Indijos dailininkų paroda

Lietuvos ambasadorius Indijoje Laimonas Talat-Kelpša rugpjūčio 4 dieną Indijos tarptautinio centro menų galerijoje atidarė bendrą Indijos ir Lietuvos dailės parodą „Sapnų šalis“. Vienoje seniausių ir prestižiškiausių Indijos sostinės meno erdvių pristatyta 30 lietuvio Gintauto Vyšniausko ir indo Aridžyto Čandos (Arijeet Chanda) tapybos darbų.

„Džiaugiuosi, kad prieš pusmetį mūsų ambasados kiemelyje eksponuoti darbai „išplaukė“ į platesnes erdves. Šioje visame Delyje garsioje meno galerijoje juos pamatyti galės žymiai daugiau žmonių”, – atidarydamas parodą sakė Lietuvos ambasadorius Indijoje Laimonas Talat-Kelpša.

Architekto G. Vyšniausko darbų cikle „Kelionės po Indiją“ lankytojas išvys linksmus, besišypsančius, švenčiančius žmones, bet greta – ir nelengvą buitį egzotiškų peizažų apsuptyje.

Indijos jaunosios kartos atstovas A. Čanda pristato tapybos darbų ciklą apie Lietuvą. Tarp jo kūriniuose pavaizduotų objektų – Trakų pilis, Vilniaus panorama, paminklas knygnešiui.

Paroda galerijoje „Indijos tarptautinis centras“ veiks iki rugpjūčio 11 d.