*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

DANIJOS IR ŠVEDIJOS TURIZMO AGENTŪROS SUPAŽINDINAMOS SU TURIZMO GALIMYBĖMIS LIETUVOJE

Kopenhagoje lapkričio 4 dieną Lietuvos turizmo asociacija kartu su Lietuvos ambasada Danijoje rengia seminarą apie turizmo galimybes Lietuvoje. Susirinkusius renginio dalyvius pasveikins Lietuvos ambasadorius Danijoje Deividas Matulionis ir Danijos turizmo asociacijos direktorius Larsas Thykieris. Seminare dalyvaus Lietuvos turizmo asociacijos prezidentas Kęstutis Ambrozaitis, Lietuvos turizmo departamento ir Vilniaus savivaldybės atstovai, Lietuvos ir Danijos turizmo agentūrų darbuotojai bei jų kolegos iš pietinės Švedijos. Lietuvos turizmo atstovai yra dalyvavę Kopenhagoje vykstančiose tarptautinėse turizmo parodose, tačiau tai yra pirmas kartas, kai išskirtinai Danijos ir Švedijos turizmo organizatoriams skiriamas susitikimas, kuriame pristatomi Lietuvos turizmo rinkos privalumai ir paslaugos. Renginys padės užmegzti naujų verslo kontaktų, paskatins aktyviau bendradarbiauti, keistis informacija plėtojant abiem pusėms naudingus verslo ryšius.