ČIKAGOJE VYKO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS IR M.K.ČIURLIONIO MIRTIES 100-ŲJŲ METINIŲ MINĖJIMAS
Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje kartu su Vilniaus ir Čikagos susigiminiavusių miestų komitetu kovo 16 dieną surengė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo bei Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 100-ųjų mirties metinių minėjimą.
Šventės svečius Kovo 11-osios proga sveikino Lietuvos generalinė konsulė Čikagoje Skaistė Aniulienė, Vilniaus ir Čikagos susigiminiavusių miestų komiteto pirmininkas Stanley Balzekas jaunesnysis. Ilgamečio Čikagos mero Richardo M. Daley sveikinimo laišką perskaitė miesto merijos tarptautinių santykių skyriaus direktorės pavaduotojas Khaledas J. Elkhatibas.
Susirinkusieji galėjo susipažinti su M.K.Čiurlionio tapybos darbų reprodukcijomis, klausytis lietuvių kilmės pianistės Frances Covalesky (Pranutės Kavaliauskaitės) atliekamų M.K.Čiurlionio ir kitų kompozitorių kūrinių.
Šventiniame renginyje dalyvavo Čikagoje reziduojantys užsienio valstybių konsulai, miesto merijos pareigūnai, tarptautinių ir lietuviškų organizacijų atstovai, verslininkai, lietuvių bendruomenės nariai.
Renginys vyko Čikagos kultūros centre „Preston Bradley Hall“, garsėjančiame didžiausiu pasaulyje vitražo kupolu.
Vakaro rėmėjas – gėrimus iš Europos, taip pat Lietuvos, importuojanti įmonė „Litusco“.