ČIKAGOJE RENGIAMAS LIETUVĄ PRISTATANTIS FESTIVALIS
Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje birželio 4 dieną kviečia visus Lietuvos draugus, Čikagos ir jos apylinkių lietuvius į antrąjį festivalį „Lietuvos diena“, kuris vyks Čikagos Daley Plaza aikštėje.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiui ir Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejui paminėti skirtame renginyje svečiai galės susipažinti su lietuviška kultūra, virtuve, turizmo galimybėmis, įsigyti autentiškų suvenyrų.
Festivalio programoje pasirodys Čikagos lietuvių kolektyvai „Suktinis“, „Svajonė“ ir „Vyturys“, savo kūrybą pristatys dizainerės Renata Liutkienė ir Auksuolė Marciulevičienė. Aikštėje su šventės lankytojais bendraus Šiaurės Amerikos lietuvių studentų sąjungos nariai.