ČIKAGOJE LITUANISTINĖS MOKYKLOS MOKSLEIVIAI PAMINĖJO LAISVĖS GYNĖJŲ DIENĄ
Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje ir Gedimino lituanistinė mokykla sausio 15 dieną paminėjo dvidešimtąsias Sausio 13-osios metines.
Šia proga mokykloje iš mokinių darbelių surengta ekspozicija žuvusiems už Lietuvos laisvę pagerbti, uždegta atminimo žvakė, kiekvienoje klasėje mokytojos vaikams papasakojo apie tragiškus įvykius Vilniuje.
Vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai, Lietuvos generalinio konsulato Čikagoje darbuotojai ir svečiai tylos minute pagerbė Sausio 13-osios aukas. Susirinkusiems buvo parodytas dokumentinis filmas „Lietuva. Statusas – Nepriklausoma“.