*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ČEKIJOJE SURENGTAS VILNIAUS KVARTETO KONCERTAS

Minint artėjančias 15-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, Lietuvos ambasada Čekijoje kovo 8 dieną Prahoje surengė Vilniaus kvarteto koncertą. Prieš koncertą Lietuvos ambasadorius Čekijoje Romualdas Kozyrovičius susirinkusiems svečiams papasakojo apie šios šventės reikšmę Lietuvai po 50 metų trukusios sovietinės okupacijos. Vilniaus kvartetas atliko kompozitorių Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Osvaldo Balakausko, Franco Šuberto ir Moriso Ravelio kūrinius. Koncerto klausytojai įvertino ypač aukštą Lietuvos atlikėjų meistriškumą. Vilniaus kvartetą sudaro: pirmasis smuikas Audronė Vainiūnaitė, antrasis smuikas Artūras Šilalė, altininkas Girdutis Jakaitis, violončelininkas Augustinas Vasiliauskas.