*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ČEKIJOJE SURENGTAS LIETUVIŲ BENDRUOMENĖS SUSITIKIMAS

Čekijos Libereco apylinkėje gegužės 29-30 dienomis vyko lietuvių, gyvenančių Čekijoje, susitikimas. Tai tradicinis kasmetinis susitikimas, į kurį susirenka lietuvių bendruomenės Čekijoje atstovai, Lietuvos ambasados Prahoje darbuotojai bei šioje šalyje besimokantys studentai iš Lietuvos. Šiųmetiniame susitikime dalyvavo daugiau kaip 50 bendruomenės atstovų ir ambasados darbuotojų. Susitikime buvo aptarti bendruomenę dominantys konsuliniai, politiniai, kultūriniai klausimai. Taip pat surengta vakaronė, medtakio kėglių turnyras ir žygis į kalnus.