*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Briuselyje vyko Vyriausybės Europos Sąjungos komisijos išvažiuojamasis posėdis

Balandžio 9-10 dienomis Briuselyje vyko LR Vyriausybės Europos Sąjungos komisijos (VESK) išvažiuojamasis posėdis, kurio metu VESK nariai susitiko su ES institucijų atstovais ir aptarė aktualius ES darbotvarkės klausimus – Jungtinės Karalystės išstojimą iš ES, Europos Sąjungos socialinę politiką bei iššūkius prekybos politikoje. 

VESK narių susitikime su ES institucijose dirbančiais lietuviais kalbėta apie ES paramos, energetikos bei ES kaimynystės politikos aktualijas.

VESK, kurios sudėtyje yra visų ministerijų viceministrai, sukurta 2009 metais, skirta formuoti koordinuotą Lietuvos Europos Sąjungos politiką ir užtikrinti efektyvų jos įgyvendinimą.