BRIUSELYJE VYKO PIRMASIS LIETUVIŲ ŠACHMATŲ KLUBO TURNYRAS
Lietuvos nuolatinė atstovybė ES ir Lietuvos ambasada Belgijoje kartu su ES Taryboje dirbančiais lietuviais birželio 13 dieną Briuselyje surengė Lietuvių šachmatų klubo turnyrą.
Pirmą kartą vykusiame turnyre nugalėtoju tapo visas partijas laimėjęs Europos Komisijos pareigūnas Arnoldas Milukas. Jam atiteko šachmatų pėstininko figūros formos taurė.
Turnyre dalyvavo dvylika žaidėjų, dirbančių Europos Sąjungos ir NATO institucijose bei Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES.
Varžybos vyko pagal šveicariškąją sistemą, partijai buvo skiriama 15 minučių. Varžybų dalyviai sekmadienio popietę sužaidė po 6 partijas.
Tikimasi, kad turnyras taps tradiciniu.