BRIUSELYJE PATVIRTINTA LIETUVOS IR VALONIJOS BENDRADARBIAVIMO 2008-2010 METŲ PROGRAMA
Briuselyje gruodžio 10 dieną vyko pirmasis Nuolatinės jungtinės Lietuvos ir Belgijos Valonijos regiono komisijos posėdis. Komisijai pirmininkavę Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos departamento direktorius Vidmantas Purlys ir Belgijos prancūzakalbės bendruomenės tarptautinių ryšių generalinio sekretoriato ir Valonijos regiono tarptautinių ryšių generalinio direktorato generalinio direktoriaus pavaduotojas Charles-Etiene Laggasse pasirašė pirmąją Lietuvos Vyriausybės ir Belgijos prancūzų bendruomenės bei Valonijos regiono bendradarbiavimo susitarimo įgyvendinimo 2008-2010 metų programą.
Lietuvos ambasadorė Belgijoje Nijolė Žambaitė pažymėjo, kad šis susitarimas padės toliau stiprinti tarpusavio dvišalius santykius, didins abiejų tautų tarpusavio pažinimą.
Programoje numatyti konkretūs bendradarbiavimo projektai susisiekimo, logistikos, švietimo, mokslo kompetencijos centų kūrimo, žemės ūkio ir kultūros srityse.