BRIUSELYJE JAUNIAUSIEMS MOKINIAMS ĮTEIKTI PIRMOKŲ PASAI
Briuselyje lietuviams pirmokams rugsėjo 1 dieną įteikti Pirmoko pasai. Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje vykusioje šventėje dalyvavo mokyklą šiemet pradedantys lankyti vaikai, jų šeimos nariai, mokytojai ir draugai.
Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos Pirmoko pasus įteikė Lietuvos nuolatinis atstovas ES ambasadorius Rytis Martikonis. Šiemet Briuselyje tokius pasus gavo 14 moksleivių.
Įteikdamas pasus ambasadorius pažymėjo, kad moksleiviui tai svarbiausias dokumentas.
Belgijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Arnoldas Pranckevičius gėlių puokšte pasveikino Briuselio II europinėje mokykloje dirbančias lietuves mokytojas.
Pirmokai šventės metu lipdė rugsėjo 1-osios varpelius, deklamavo ketureilius ir vaišinosi šventiniu tortu.
Rugsėjo 1-sios šventę Briuselyje surengė Belgijos lietuvių bendruomenė ir Lietuvos nuolatinė atstovybė ES.