BRATISLAVOJE SURENGTAS SUSITIKIMAS SU SLOVAKIJOS DIPLOMATIJOS VADOVU
Lietuvos ambasada Vienoje ir Slovakijai lapkričio 13 dieną surengė Europos Sąjungos šalių ambasadorių darbo pietus su Slovakijos vicepremjeru, Europos ir užsienio reikalų ministru Miroslavu Lajčaku.
Jis teigiamai įvertino Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu nuveiktus darbus derantis dėl naujo ES daugiamečio biudžeto, Bankų sąjungos kūrimo, taip pat daug dėmesio skyrė artėjančiam Rytų partnerystės susitikimui Vilniuje bei Vakarų Balkanų regiono perspektyvoms.
Diskusijos metu aptarti ir saugumo politikos bei veiklos tarptautinėse organizacijose klausimai.