Belgijos mieste Diufelyje savaitgalį vyko lietuvių sporto žaidynės
Birželio 10–11 dienomis Diufelyje, Belgijoje, vyko XII Belgijoje, Nyderlanduose ir Liuksemburge gyvenančių lietuvių sporto žaidynės. Dvi dienas beveik 300 suaugusiųjų ir vaikų varžėsi badmintono, teniso, krepšinio, futbolo, bėgimo, plaukimo, dviračių lenktynių, estafečių ir kitose rungtyse.
Nugalėtojus sveikino ambasadoriai – Jovita Neliupšienė, Gediminas Varvuolis ir Vytautas Leškevičius, taip pat Diufelio miesto meras – Marcas Van der Lindenas.
Po sporto varžybų šventės dalyviai vaišinosi lietuviškais patiekalais.