*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos diplomatai tarėsi Seule

Kovo 21 dieną Seule surengtos Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministerijų pareigūnų konsultacijos, kuriose aptarti dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo klausimai, regionų aktualijos, tarptautinės politikos procesai ir perspektyvos.

Lietuvai šiame susitikime atstovavo Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius ambasadorius Eduardas Borisovas.

Lietuvos atstovas kolegoms pristatė Vilniuje organizuojamą Azijos ir Europos susitikimo (ASEM) konferenciją moterų ekonominio įgalinimo tema, kuri vyks šių metų gegužės 25–26 dienomis, ir pakvietė kitas Baltijos šalis bei Pietų Korėją deleguoti į ją savo atstovus.

Pirmosios Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos URM pareigūnų konsultacijos pernai kovą įvyko Rygoje, kitas toks susitikimas planuojamas 2018 metais Vilniuje.