*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

BALTIJOS KELIO 20-MEČIO PROGA LIETUVOS TRISPALVĖ SUPLAZDĖJO RUMUNIJOS VIRŠUKALNĖJE

Lietuvos ambasadoje Bukarešte rugpjūčio 23 dieną Rumunijoje gyvenantys Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai paminėjo Baltijos kelio 20 metų sukaktį.

Renginio dalyviai dalijosi prisiminimais trijų Baltijos tautų kelyje į laisvę.

Lietuvos ambasados darbuotojai pasidalijo įspūdžiais apie minėjimo išvakarėse surengtą žygį į kalnus, kurio metu Negoiu viršukalnėje (2535 m.) buvo iškelta Lietuvos trispalvė.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos bendruomenių Bukarešte atstovai iškėlė iniciatyvą kartu įkopti į aukščiausią Rumunijos viršūnę Moldoveanu (2544 m.) ir taip sustiprinti trijų Baltijos tautų vienybę.