*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Baltarusijos lietuviai Atvelykį minėjo Lietuvos ambasadoje

Lietuvos ambasadoje Minske balandžio 24 dieną susirinkusi Baltarusijos lietuvių bendruomenė pasitiko Atvelykį. Jau tradicija tapusios šventės pradžioje įvyko darbinis susitikimas, kuriame dalyvavo Baltarusijos lietuvių bendruomenių vadovai, Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorė ambasadorė Gintė Bernadeta Damušis, Lietuvos ambasadorius Minske Evaldas Ignatavičius, Baltarusijos ir Gardino srities valdžios atstovai.

Mažieji lietuvių bendruomenės nariai, Baltarusijos lietuviškų mokyklų mokiniai šventės svečiams pristatė savo kurtus velykinius darbelius, dalyvavo pasirodymuose. Vyresnieji bendruomenės nariai turėjo progą aptarti aktualius klausimus bei pasidalinti naujais sumanymais.