*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

ARMĖNIJOJE SKAMBĖS ŽYMIŲ LIETUVOS MUZIKŲ ATLIEKAMI LIETUVIŲ KOMPOZITORIŲ KŪRINIAI

Žymūs Lietuvos muzikai vasario 12-14 dienomis Jerevane pristatys Vilnių – 2009 metų Europos kultūros sostinę. Trijų koncertų ciklu Valstybinis Vilniaus kvartetas, kompozitorius Bronius Kutavičius, pianistas Petras Geniušas, smuikininkė Ingrida Rupaitė, violončelininkas ir dirigentas Davidas Geringas atidarys dešimtąjį jubiliejinį tarptautinį muzikos festivalį „XXI amžiaus perspektyvos“.

Koncertuose skambės kompozitorių Broniaus Kutavičiaus, Osvaldo Balakausko, Anatolijaus Šenderovo, Onutės Narbutaitės, Vytauto Laurušo kūriniai. Kartu su Lietuvos muzikais grieš Armėnijos kamerinis orkestras „Serenada“ (meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Eduardas Topčianas), dainuos kamerinis choras „Hover“ (meno vadovė ir dirigentė Sona Ovanisian).

Kasmet rengiamą festivalį – Europos festivalių asociacijos narį, globoja Armėnijos Prezidentas Seržas Sargsianas.

Festivalio organizatoriai tikisi išskirtinio Armėnijos muzikų ir visų šiuolaikinės muzikos gerbėjų dėmesio.

Atidarant festivalį, menininkus, klausytojus ir organizatorius pasveikins Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Armėnijoje Giedrius Apuokas.

Įėjimas į koncertus, vyksiančius Jerevano Komitaso kamerinės muzikos salėje, nemokamas. Koncertų pradžia – 19 val.