ARGENTINOS VAIKŲ LIGONINĘ PUOŠIA MAŽŲJŲ LIETUVOS DAILININKŲ TAPYTI PAVEIKSLAI
Pasaulinės vaikų gynimo dienos proga birželio 1 dieną Lietuvos ambasadorius Argentinoje Vaclovas Šalkauskas Rosario miesto „Victor J.Vilela“ vaikų ligoninėje atidarė Lietuvos vaikų piešinių parodą „Kad būtų linksmiau“.
Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentės Vilijos Pociutės koordinuojamoje parodoje eksponuojami dailininko Audriaus Danilevičiaus vadovaujamų keturiolikos neprofesionalių jaunųjų dailininkų iš mažų Lietuvos miestų tapybos darbai.
Kartu su Lietuvos garbės konsulu Santa Fe provincijoje Ruben RepŠiu organizuotame parodos atidaryme dalyvavo Rosario miesto vadovai, lietuvių bendruomenės ir žiniasklaidos atstovai.
Parodoje eksponuojami darbai padovanoti ligoninei.