APTARTOS LIETUVOS IR BRAZILIJOS DVIŠALIŲ SANTYKIŲ STIPRINIMO GALIMYBĖS
Lietuvos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas kovo 17 dieną priėmė Kopenhagoje reziduojantį Brazilijos ambasadorių Lietuvai George Lamaziere.
Susitikimo metu ministras pasidžiaugė įsigaliojusia dvišale Lietuvos-Brazilijos bevizio režimo sutartimi. Tuo pačiu ministras atkreipė dėmesį, kad įgyvendinant šią sutartį vis dar pasitaiko nesklandumų, susijusių su Lietuvos piliečių vykimu į Braziliją, ir kreipėsi į ambasadorių, prašydamas imtis visų reikiamų priemonių beviziam režimui Lietuvos piliečiams užtikrinti.
Ministras ir ambasadorius aptarė dvišalių santykių suaktyvinimo galimybes ekonomikos ir prekybos srityse. Ministras taip pat priminė Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus kvietimą Brazilijos Prezidentui Luizui Inacio Lula de Silva apsilankyti Lietuvoje.
Susitikimo metu kalbėta apie Lietuvos ir Brazilijos bendradarbiavimo stiprinimą tarptautinėse organizacijose. Pokalbio metu taip pat aptarti ES ir Brazilijos santykiai bei Europos Sąjungos bendradarbiavimas su Lotynų Amerika bei regiono aktualijos.