Aptartos galimybės skatinti dvišalius santykius su Korėjos Respublika
Spalio 5 dieną Vilniuje užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su Korėjos Respublikos Nacionalinės asamblėjos delegacija, kuriai vadovauja Korėjos Respublikos ir Lietuvos parlamentinės grupės pirmininkas Seok-ho Kangas.
Susitikimo metu buvo aptartos abiejų šalių parlamentų bendradarbiavimo perspektyvos, sutarta ieškoti būdų verslo ryšių stiprinimui, kalbėta apie galimybę sudaryti darbo atostogaujant susitarimą. Korėjos Respublikos parlamentarai domėjosi Lietuvos pozicija dėl įtemptos padėties Korėjos pusiasalyje ir saugumo situacija Baltijos regione.
Delegacijos vizito programoje taip pat numatyti susitikimas Lietuvos Respublikos Seime, apsilankymas Vilniaus universitete ir investicijų aplinkos pristatymas VšĮ „Investuok Lietuvoje“.