*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

APTARTAS LIETUVOS IR ESTIJOS DIPLOMATINIŲ TARNYBŲ VEIKLOS OPTIMIZAVIMAS

Užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretorius Kęstutis Jankauskas gegužės 13 dieną susitiko su Estijos užsienio reikalų ministerijos Generaliniu sekretoriumi Martenu Kokku.

Pokalbio metu buvo kalbama apie Lietuvos ir Estijos diplomatinių tarnybų veiklos optimizavimą.

Diplomatai taip pat aptarė Baltijos šalims svarbių energetikos projektų įgyvendinimą, euro įvedimo perspektyvas, diskutavo apie Europos Sąjungos tolesnės plėtros perspektyvas, ES Rytų politiką, Lietuvos ir Estijos misijų Afganistane veiklą.      

Susitikime taip pat dalyvavo Užsienio reikalų ministerijos politikos direktorius Eitvydas Bajarūnas.