APIE LIETUVOS REZULTATUS PIRMININKAUJANT ES – ISPANIJOS NACIONALINIAME RADIJUJE
Lietuvos ambasadorė Ispanijoje Audra Plepytė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai rezultatus gruodžio 17 dieną pristatė Ispanijos nacionalinio radijo klausytojams.
Su laidos „Atvira Europa“ vedėjais ambasadorė aptarė pirmininkavimo rezultatus ir svarbiausius pasiekimus, dalijosi įspūdžiais apie pirmąją pirmininkavimo patirtį.
Šią laidą Ispanijos radijo klausytojai išgirs paskutinę šių metų dieną.
Simboliška, jog toje pačioje radijo laidoje A. Plepytė dalyvavo ir liepą – Lietuvai tik stojus už ES vairo.