*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

AMBASADORIUS JAPONIJOJE DALYVAVO KONFERENCIJOJE APIE ES PLĖTRĄ

Lietuvos ambasadorius Japonijoje Algirdas Kudzys spalio 29 dieną dalyvavo Hosei universitete Tokijuje vykusioje tarptautinėje konferencijoje “Europos Sąjungos plėtra: naujų valstybių narių požiūris”. Konferencijoje skaitytame pranešime ambasadorius teigė, kad Lietuva pritaria tolesnei Europos Sąjungos plėtrai, pabrėžė valstybės siekius plėtoti gerus santykius su kaimyninėmis šalimis ir skatinti demokratinių procesų plėtrą ES šalyse kandidatėse. Konferencijoje taip pat dalyvavo Europos Komisijos delegacijos Japonijoje vadovas Bernhardas Zepteris, Lenkijos, Čekijos, Vengrijos, Slovakijos, Rumunijos, Kroatijos ir Rusijos ambasadoriai, įvairių Japonijos universitetų specialistai, besidomintys Rytų ir Vidurio Europa.