Ambasadorius G. Varvuolis įteikė skiriamuosius raštus Japonijos imperatoriui
Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis balandžio 5 dieną įteikė skiriamuosius raštus Jo Didenybei Japonijos Imperatoriui Akihito.
G. Varvuolis yra ketvirtasis Lietuvos ambasadorius Japonijoje po nepriklausomybės atkūrimo.
Imperatorius Akihito ir imperatorienė Michiko su oficialiu vizitu Lietuvoje lankėsi 2007 metais.
Lietuva ir Japonija diplomatinius santykius atkūrė 1991 metų spalį.